|USŁUGI


Usługi doradcze.

W oparciu o analizę struktury oraz potrzeb Klienta wykonujemy takie usługi jak:

Nasza wiedza wyniesiona ze studiów i szkoleń poparta jest wieloletnim doświadczeniem praktycznym z pracy ze zróżnicowanym przekrojem instytucji oraz firm. Pozwala nam to w sposób elastyczny oraz efektywny dostosowywać nawet gotowe rozwiązania do potrzeb konkretnego użytkownika.

Instalacja sieci komputerowych.

Wykonujemy instalacje sieciowe dostosowane do potrzeb naszych Klientów:

Na wykonane instalacje udzielamy rocznej a nawe kilkuletniej gwarancji. Elastycznie podchodzimy do każdego Klienta starając się dostosować porę, czas wykonania instalacji oraz jej koszt do indywidualnych wymagań.

Instalacja sprzętu komputerowego.

Nie zajmujemy się składaniem komputerów. Sprzedawany przez nas sprzęt komputerowy pochodzi od renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki temu możemy zaoferować oprócz konkurencyjnych cen również atrakcyjne warunki gwarancji oraz serwisu. Klient może uszkodzony sprzęt dostarczyć do nas lub do serwisu producenta.

Mimo tego, iż w procesie produkcyjnym urządzenia komputerowe są zazwyczaj testowane przez producenta, zawsze sprawdzamy sprzęt w firmie przed wydaniem Klientowi. Wówczas instalowane jest dodatkowe oprogramowanie oraz np. sterowniki do urządzeń peryferyjnych.

W przypadku sprzedawanych przez nas komputerów oferujemy bezpłatny dowóz (na terenie Białegostoku) oraz instalację sprzętu u Klienta. Jest to okazja aby sprzęt po raz kolejny przetestować oraz przeprowadzić krótkie szkolenie z obsługi komputera (włączanie / wyłączanie sprzętu, uruchamianie programów).

Instalacja, wdrożenie i serwis oprogramowania.

W ofercie posiadamy szeroki wybór programów do wspomagania pracy aptek, gabinetów lekarskich, hoteli, restauracji oraz innych firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Do wszystkich programów oferujemy usługi takie jak:

Nasza wiedza potwierdzona jest licznymi autoryzacjami przez producentów. Wieloletnia praca wdrożeniowa pozwoliła nam zdobyć doświadczenie niezbędne do tego, aby poradzić sobie z każdym problemem.
|PARTNERZY


eurosoft s4h kamsoft softech elzab novitus insoft raks graftsoft bestsoft