|OPROGRAMOWANIE DLA FIRMks-aow

Program kasowy PC-POS


System operacyjny:

Windows lub Linux

Charakterystyka:

Program kasowy do sprzedaży na stanowisku POS.


pcpos

PC-POS jest prostym i funkcjonalnym programem kasowym typu POS przeznaczonym dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną).

PC-POS posiada przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika. Szczególny nacisk położony został na funkcjonalność pracy na terminalach dotykowych oraz prostotę obsługi. Kasjer błyskawicznie uczy się jak sprawnie sprzedawać.

PC-POS ma możliwość adaptacji interfejsu do sklepów spożywczych, branżowych, a także obiektów gastronomicznych - możemy sami decydować o wyglądzie ekranu kasjera i dostępnych opcji.

PC-POS zapewnia bezpieczeństwo danych poprzez system synchronizacji bazy lokalnej i bazy na serwerze. Program w momencie utraty połączenia z bazą serwera, automatycznie przełącza się na pracę na bazie lokalnej, a po odzyskaniu połączenia przesyła dane na serwer.

PC-POS można konfigurować zdalnie lub lokalnie - możemy z jednego miejsca, z zaplecza sklepu bądź z dowolnego stanowiska kasowego, skonfigurować wybrane stanowisko kasowe (np. dodać klawisze szybkiej sprzedaży).

PC-POS i PC-Market – to kompleksowy system do zarządzania placówką handlową. System umożliwi pełne rozliczenie kasjerów i podgląd utargu zrealizowanego aktualnie na kasie/kasach, a zakres pobieranych z kasy danych poprzez bogaty moduł raportowy zadowoli najbardziej wymagających analityków.

PC-POS – to współpraca z większością modeli urządzeń sklepowych:

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.insoft.com.pl/pc-pos .ks-aow

PC-MARKET


Charakterystyka:

Program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów.


pcmarket

Używając programu PC-Market:

PC-Market - program dla sklepu - przejrzysty i prosty w obsludze.

Zarządzanie siecią sklepów w Konsoli Kupca.

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.insoft.com.pl/pc-market .taxfree

TaxFree.Online


System operacyjny:

Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Charakterystyka:

Program do komputerowego wypełniania formularzy Zwrot VAT Dla Podróżnych.


TaxFree.Online - Program do komputerowego wypełniania formularzy Zwrot VAT Dla Podróżnych zgodny z nowelizacją 2022. Każdy kto wypełniał druki TaxFree wie jak czasochłonne i uciążliwe jest prawidłowe wyliczenie wartości poszczególnych pozycji dokumentu tak aby zgadzały się wartościowo z paragonem (dzieje się tak dlatego, że paragony liczone są na kasie lub drukarce fiskalnej od cen brutto, natomiast druki TaxFree wypełnia się w cenach netto).

Tutaj właśnie wkracza program TaxFree, który odpowiednio przelicza pozycje wprowadzane ręcznie (wg kwot brutto) lub importowane z programu magazynowego tak aby wszystko się zgadzało...

Program rozwijany jest bez przerwy od początku uruchomienia systemu "Zwrot VAT dla podróżnych" w Polsce czyli od roku 1999. Pierwsze wersje programu współpracowały z WF-MAG DOS oraz SUBIEKT DOS. Jednak szybko był dostosowywany do współpracy z innymi systemami. Przez ten czas TaxFree stał się programem, który współpracuje z większością popularnych systemów obsługi sprzedaży w Polsce.

Program znajduje zastosowanie w firmach o różnym natężeniu sprzedaży TaxFree: od sklepów, które wystawiają pojedyncze dokumenty, aż do dużych hurtowni i marketów wystawiających tysiące dokumentów miesięcznie na kilku stanowiskach w sieci.

taxfree

Cechy programu:

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.taxfree.pl .ks-aow

BUCHALTER Win


System operacyjny:

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

Charakterystyka:

do prowadzenia uproszczonej księgowości (ryczałt, ksiega przychodów i rozchodów)


Oprócz prowadzenia ksiąg program umożliwia:

Program umożliwia prowadzenie księgowości dla wielu firm równocześnie - można więc go wykorzystywać na potrzeby biur rachunkowych.

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.grafsoft.com.pl .ks-aow

RAKS SQL


System operacyjny:

Windows 7/8/10

Charakterystyka:

do prowadzenia sprzedaży, magazynu, pełnej księgowości i innych ewidencji


RAKS SQL to nowoczesny i zintegrowany system wspomagający zarządzanie w małych i średnich firmach, działający w oparciu o bazę danych SQL. Program należy do trzeciej generacji produktów firmy MSM. Został stworzony w oparciu o dokładną analizę potrzeb naszych klientów, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań najnowocześniejszych technologii informatycznych.

ks-aow

Dzięki możliwościom dotychczas zarezerwowanym dla dużych systemów, programy wykorzystujące bazę danych SQL staną się wkrótce standardem na rynku wypierając produkty poprzednich generacji. Baza danych SQL pozwala na działanie systemu w architekturze klient-serwer, która dzięki przeniesieniu części przetwarzania na serwer charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i stabilnością oraz bezpieczeństwem danych.

Program ma budowę modułową:

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.raks.pl.


|PARTNERZY


eurosoft s4h kamsoft softech elzab novitus insoft raks graftsoft bestsoft