|OPROGRAMOWANIE DLA FIRMks-aow

TaxFree


System operacyjny:

Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Charakterystyka:

Program do komputerowego wypełniania formularzy Zwrot VAT Dla Podróżnych.

Cena netto:

390 zł


TaxFree - Program do komputerowego wypełniania formularzy Zwrot VAT Dla Podróżnych. Każdy kto wypełniał druki TaxFree wie jak czasochłonne i uciążliwe jest prawidłowe wyliczenie wartości poszczególnych pozycji dokumentu tak aby zgadzały się wartościowo z paragonem (dzieje się tak dlatego, że paragony liczone są na kasie lub drukarce fiskalnej od cen brutto, natomiast druki TaxFree wypełnia się w cenach netto).

Tutaj właśnie wkracza program TaxFree, który odpowiednio przelicza pozycje wprowadzane ręcznie (wg kwot brutto) lub importowane z programu magazynowego tak aby wszystko się zgadzało...

Nasz program rozwijamy bez przerwy od początku uruchomienia systemu "Zwrot VAT dla podróżnych" w Polsce czyli od roku 1999 (a dokładniej rzecz biorąc to byliśmy gotowi na uruchomienie systemu). Pierwsze wersje programu współpracowały z WF-MAG DOS oraz SUBIEKT DOS. Jednak szybko zaczęliśmy dostosowywać go do współpracy z innymi systemami. Przez ten czas TaxFree stał się programem, który współpracuje z większością popularnych systemów obsługi sprzedaży w Polsce.

taxfree

Program znajduje zastosowanie w firmach o różnym natężeniu sprzedaży TaxFree: od sklepów, które wystawiają pojedyncze dokumenty, aż do dużych hurtowni i marketów wystawiających tysiące dokumentów miesięcznie na kilku stanowiskach w sieci.

Cechy programu:

Program umożliwia prowadzenie księgowości dla wielu firm równocześnie - można więc go wykorzystywać na potrzeby biur rachunkowych.

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.taxfree.pl .ks-aow

BUCHALTER Win


System operacyjny:

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

Charakterystyka:

do prowadzenia uproszczonej księgowości (ryczałt, ksiega przychodów i rozchodów)

Cena netto:

480 zł


Oprócz prowadzenia ksiąg program umożliwia:

Program umożliwia prowadzenie księgowości dla wielu firm równocześnie - można więc go wykorzystywać na potrzeby biur rachunkowych.

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.grafsoft.com.pl .ks-aow

RAKS SQL


System operacyjny:

Windows 7/8/10

Charakterystyka:

do prowadzenia sprzedaży, magazynu, pełnej księgowości i innych ewidencji


RAKS SQL to nowoczesny i zintegrowany system wspomagający zarządzanie w małych i średnich firmach, działający w oparciu o bazę danych SQL. Program należy do trzeciej generacji produktów firmy MSM. Został stworzony w oparciu o dokładną analizę potrzeb naszych klientów, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań najnowocześniejszych technologii informatycznych.

ks-aow

Dzięki możliwościom dotychczas zarezerwowanym dla dużych systemów, programy wykorzystujące bazę danych SQL staną się wkrótce standardem na rynku wypierając produkty poprzednich generacji. Baza danych SQL pozwala na działanie systemu w architekturze klient-serwer, która dzięki przeniesieniu części przetwarzania na serwer charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i stabilnością oraz bezpieczeństwem danych.

Program ma budowę modułową:

Bliższe informacje na temat programu oraz jego wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.raks.pl.


|PARTNERZY


eurosoft s4h kamsoft softech elzab novitus posnet raks graftsoft bestsoft