|OPROGRAMOWANIE DLA APTEK

ks-aow

KS-AOW


System operacyjny:

Windows 7/8/10, 2003/2008/2012 Server

Charakterystyka:

do prowadzenia apteki

Strona producenta:

www.kamsoft.pl

System komputerowy KS-AOW jest następcą systemu obsługi aptek KS-AOD . Jest najpopularniejszym i najbardziej rozbudowanym w Polsce kompleksowym systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. Budowa systemu oparta została o najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL, zarówno bezpłatną i popularną - Interbase, jak również najlepszą w chwili obecnej na świecie bazę Oracle. System wykorzystuje szeroko również technologie internetowe co daje niespotykane dotąd w systemach DOS-owych możliwości.

Poza wykorzystaniem możliwości jakie daje technologia Windows, szczególny nacisk został położony na sprawną obsługę (całość systemu może być obsługiwana wyłącznie z klawiatury, bez użycia myszki, włącznie z wszystkimi przyzwyczajeniami użytkowników wersji DOS). Bardzo ważną sprawą jest również szybkość pracy systemu. Mimo, z natury rzeczy, wolniejszej pracy systemów graficznych w porównaniu ze znakowymi i niektórych operacji baz typu SQL w porównaniu z bazami typu plikowego system pracuje bardzo szybko, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w sytuacji masowej obsługi pacjentów w wielu aptekach.

Zastosowano również wiele specjalizowanych rozwiązań istotnych z punktu widzenia pracy aptek i posiadanego przez nie sprzętu. Jednym z nich jest możliwość wykorzystywania posiadanych drukarek igłowych i ich praca z systemem w tzw. trybie znakowym. Eliminuje to w dużym stopniu konieczność zakupu nowych rozwiązań sprzętowych wraz z przejściem na pracę w systemie WINDOWS.

System KS-AOW składa się z kilkudziesięciu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Funkcje zawarte w modułach wchodzących w skład Systemu pozwalają na prowadzenie sprzedaży, zamówień i zakupów, zarządzanie magazynem, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń.

System KS-AOW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.

Więcej informacji oraz wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie: www.kamsoft.pl.ks-aow

Program Eurosoft Apteka


System operacyjny:

Windows 7/8/10, 2003/2008/2012 Server

Charakterystyka:

do prowadzenia apteki

Strona producenta:

www.eurosoft.com.pl

EuroSoft Apteka jest programem komputerowym wspomagającym pracę indywidualnej apteki. Program posiada nowoczesną bazę danych gwarantującą szybkie przetwarzanie i pełne bezpieczeństwo danych. Program działa w środowisku sieciowym, pozwalając wielu użytkownikom na jednoczesną pracę na różnych stanowiskach apteki.

Architektura klient/serwer gwarantuje wysoką wydajność przetwarzania. Nowoczesna baza danych zapewnia integralność, spójność i bezpieczeństwo danych, m. in. kopie bazy danych można wykonać w trakcie pracy systemu.


Program EuroSoft Apteka wykorzystuje jako źródło danych program EuroSoft Bazyl, który zawiera kompletne informacje o artykułach dopuszczonych do obrotu farmaceutycznego, co znacząco ułatwia codzienną pracę a w przypadku przeprowadzania zmian, znacznie skraca i upraszcza ich wprowadzenie.


Program EuroSoft Apteka współpracuje z książką przychodów i rozchodów KPiR, oraz programami do pełnej księgowości, dzięki czemu prowadzenie księgowości jest znacznie łatwiejsze a dane o zakupach i sprzedaży pobierane są bezpośrednio z EuroApteki.

Podstawowe cechy programu:

 • szybka i prosta ekspedycja,
 • nowoczesne środowisko MS Windows,
 • duża funkcjonalność,
 • elektroniczna wymiana danych z hurtowniami i NFZ,
 • niezawodna i bezpieczna baza danych,
 • szeroki zakres wydruków i raportów.
 • Więcej informacji oraz wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.eurosoft.com.pl .  ks-aow

  Program Eurosoft Apteka Multi


  System operacyjny:

  Windows 7/8/10, 2003/2008/2012 Server

  Charakterystyka:

  do zarządzania siecią aptek

  Strona producenta:

  www.eurosoft.com.pl

  Program EuroSoft Apteka Multi jest systemem informatycznym, którego zadaniem jest centralne monitorowanie i zarządzanie pracą sieci aptek. Baza produktów i reguł sprzedaży tworzona jest na podstawie importu danych z Farmaceutycznej Bazy Danych Bazyl, dystrybuowanej przez firme IMS Poland. Program pracuje w środowisku MS Windows.

  W typowo zorganizowanej sieci aptek, korzystającej z systemu EuroSoft Apteka Multi, nowe kartoteki towarów powstają w centrali i są przekazywane do aptek, a dokumenty zakupu i sprzedaży oraz dokumenty magazynowe są przekazywane z aptek do centrali. Dzieje się tak również z danymi dotyczącymi magazynów i operacji magazynowych oraz stanu kas i płatności.

  Zakres danych przekazywanych z aptek do centrali i z centrali do aptek można modyfikować w zależności od stopnia integracji sieci. EuroSoft Apteka Multi zawiera w centrali zestaw raportów syntetycznych i analitycznych pozwalających na śledzenia danych z oddziałów.

  Zalety programu:

 • praca w oparciu o centralną bazę danych towarów i dostawców,
 • dostęp do wszystkich danych aptek, m.in.: zakupów, sprzedaży, stanów magazynowych i płatności,
 • jednokrotne wprowadzanie nowych towarów w całej sieci aptek poprzez centralę,
 • centralne zarządzanie polityką cenową według grup aptek,
 • centralne zarządzanie promocjami według grup aptek,
 • centralne przeprowadzanie zmian (np. cen i limitów),
 • analiza zakupów, sprzedaży i zapasów aptek w centrali,
 • optymalizowanie zakupów (centralne lub lokalne),
 • szybkie wykonywanie przesunięć towarów między aptekami,
 • efektywne wykorzystanie kart rabatowych i stałego klienta w sieci aptek,
 • efektywne wykorzystanie programów i kart lojalnościowych w sieci aptek,
 • współpraca z programami księgowymi.
 • Więcej informacji oraz wersję demonstracyjną znajdą Państwo na stronie producenta: www.eurosoft.com.pl .

   
  |PARTNERZY


  eurosoft s4h kamsoft softech elzab novitus insoft raks graftsoft bestsoft